O nás

O nás

Dlouhodobé zkušenosti a stovky referencí

Profesionální sanací vlhkého zdiva se zabýváme již od roku 2009. Od té doby jsme úspěšně sanovali stovky rodinných domů i administrativních budov a historických objektů. Jejich výběr naleznete v sekci reference.

Centrála v srdci Česka, působnost po celé ČR a SR

Sídlíme v Chrudimi, která má výhodnou polohu ve středu České republiky. Díky tomu můžeme být našim zákazníkům k dispozici ať už v případě nových instalací, tak i pro servisní prohlídky a měření úspěšnosti vysoušení. Působíme po celé České a Slovenské republice.

Moderní technologie analýzy

Pro úspěšné odstranění vlhkosti je nutné znát její příčiny i stav zdiva pod povrchem. Provádíme posouzení a průzkumy staveb se zaměřením na vlivy vlhkosti na spodní stavbu objektu, jejich vyhodnocení a vyhotovení projektu sanace zdiva, případně dalších rekonstrukčních prací dle zjištěného stavu a dle možností zákazníků. K tomuto účelu jsme vybaveni veškerými moderními metodami a prostředky.

Profesionální sanace vlhkého zdiva

Používáme nejmodernější technologie pro sanaci vlhkého zdiva, jsme v kontaktu přímo s jejich výrobci a na základě našich zkušeností navrhujeme vylepšení, díky kterým bude sanace zdiva ještě účinnější.

Jsme specialisté na elektroosmózu - nabízíme a odborně instalujeme systémy bezdrátové a aktivní drátové elektroosmózy pro trvalé odvlhčení objektů, včetně servisu a poskytování dlouhodobých záruk.

Obor sanace a hydroizolace staveb proti vlhkosti je velmi komplexní a rizikovou oblastí stavebnictví. Proto dbáme na profesní a odborný rozvoj našich zaměstnanců. Jako členové WTA – Vědeckotechnické společnosti pro sanaci staveb a obnovu památek máme díky pravidelným školením se specializací na oblast sanace a hydroizolace vlhkého zdiva vždy ty nejaktuálnější informace a materiály, které přenášíme do praxe.

Realizací zakázky naše práce nekončí

Díky širokému portfoliu nabízených technologií jsme schopni navrhnout nejlepší řešení pro každou konkrétní nemovitost. Pro naše zákazníky jsme odborným partnerem, dlouhodobě sledujeme průběh vysoušení jejich nemovitostí prostřednictvím pravidelných měření ústupu vlhkosti. Provádíme i konzultace následných stavebních úprav nebo rekonstrukcí z hlediska jejich vlivu na průběh vysoušení zdiva a zachování zdravého klimatu v interiéru.

Nezávazná poptávka