FAQ

Vysoušení zdiva dotay
To není tak jednoduché říci, je to hodně závislé na vybrané technologii, rozsahu zavlhčení zdiva, velikosti nemovitosti apod. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím telefonu, emailu nebo formuláře na https://www.drymatsysteme.cz/nezavazna-poptavka . Přijedeme se podívat přímo na místo a zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku.
K měření vlhkosti zdiva používáme profesionální přístroj MOIST 350 B, který pomocí mikrovln změří obsah vody ve zdivu až do hloubky 80 cm.
Pokud již existují konkrétní projevy vlhkosti (solné výkvěty, tmavé mokré skvrny na zdi, zatuchlý zápach a podobně), je nejvyšší čas sanaci zdiva řešit. Vlhkost je často skryta ve zdivu, kdy sice přímo neovlivňuje situaci v interiéru, ale zbytečně narušuje strukturu zdiva a snižuje jeho tepelnou izolaci.
Vytíženost našich pracovníků závisí na aktuální situaci. Našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc, v každém případě je však dobré sanaci zdiva neodkládat.
Nemusíte, v případě zájmu zajistíme vysušení nemovitosti na klíč, včetně návaznosti jednotlivých prací.
Invazivní metody nejsou jediným možným řešením, vždy ale závisí na konkrétní situaci nemovitosti. Nabízíme sanaci zdiva prostřednictvím několika neinvazivních metod, nejlépe bude, pokud provedeme vlhkostní průzkum, na základě kterého doporučíme ideální řešení.
Zavolejte nám, domluvíme se na prohlídce nemovitosti a najdeme, kde je problém.
Nezávazná poptávka