Ohlasy zákazníků

Ohlasy zákazníků
Martin K.

Výborná spolupráce a práce odvedena na jedničku. Děkujeme za odvlhčení základů našeho rodinného domu. Budeme doporučovat.

František Janeček

Rád bych zde vyjádřil svoji naprostou spokojenost s jednáním firmy Drymat. Již od návrhu odstranění vlhkosti z našeho domu, přes včasnou a bezvadnou realizaci až po následný servis vše probíhá bez problémů a jimi navržený komplex sanačních opatření funguje na jedničku. Díky a zdravím Vás. Janeček, Pardubice.

Petra T.

Výborná spolupráce, rychlá realizace bez vad a nedodělků, dobrá komunikace, provedli u nás chemickou injektáž, vše proběhlo hladce a jsme spokojeni s výsledkem sanace našeho rodinného domu. Vlhkost ustoupila a v současnosti máme suchý dům. Děkujeme

Jakub Hrdlička

Solidní jednání a vstřícný přístup k zákazníkovi. Doporučuji.

Miroslav Březina

S firmou a realizací sanačních prací jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme za vyřešení letitého problému našeho rodinného domu s vlhkostí. Manželé Březinovi.

Jaroslav Čermák, Znojmo

Super firma, profesionální přístup, rychlé jednání, perfektní konzultace, okamžité zpracování nabídky a rychlá a kvalitní realizace navržených sanačních prací a technologií , vřele doporučuji.

Tomáš Srch, Praha

S firmou jsme velmi spokojeni. Od kvalitního poradenství a návrhu sanačních opatření, přes jejich včasnou a bezproblémovou realizaci. Po realizaci sanačních prací navíc provádějí následný servis a kontrolu stavu po provedených opatřeních, což nebývá zvykem. Na našem bytovém domě, jehož suterénní a částečně i přízemní prostory byly velmi zasaženy vlhkostí, provedli úvodní průzkum. Následně nám zpracovali projekt odvlhčení domu za pomoci několika technologií a dalších opatření. Vše bylo uceleno a rozvrženo do etap dle našich finančních možností. V první fázi se realizovala jejich technologie aktivní elektroosmózy, která pro nás byla velkou neznámou, ale po provedených kontrolních měřeních a i vizuálně velká spokojenost. Následně provedeny úpravy dvora bytového domu s odkopem a svislou izolací a novou dlažbou. Vše funguje a dům postupně vysychá. V příštím roce nás čekají nové omítky.


Přidat ohlas
Nezávazná poptávka