Ohlasy zákazníků

Ohlasy zákazníků
Jan V.

Dobrý večer, minulý týden byla provedena sanace v našem domě. Vše probíhalo nádherně, Vaši lidé jsou odborníci, byla jsem velmi spokojená, po skončení prací bylo vše uvedeno do pořádku (teda v rámci možností, jelikož náš sklep je plný věcí, s kterými nám pomohli) a ráda bych touto cestou i ohodnotila pana V. Skyvu, se kterým bylo vše sjednáno. Pokud budu mít možnost, ráda předám své zkušenosti jiným zájemcům. Děkujeme Vodičkovi

Martin K.

Výborná spolupráce a práce odvedena na jedničku. Děkujeme za odvlhčení základů našeho rodinného domu. Budeme doporučovat.

František Janeček

Rád bych zde vyjádřil svoji naprostou spokojenost s jednáním firmy Drymat. Již od návrhu odstranění vlhkosti z našeho domu, přes včasnou a bezvadnou realizaci až po následný servis vše probíhá bez problémů a jimi navržený komplex sanačních opatření funguje na jedničku. Díky a zdravím Vás. Janeček, Pardubice.

Petra T.

Výborná spolupráce, rychlá realizace bez vad a nedodělků, dobrá komunikace, provedli u nás chemickou injektáž, vše proběhlo hladce a jsme spokojeni s výsledkem sanace našeho rodinného domu. Vlhkost ustoupila a v současnosti máme suchý dům. Děkujeme

Jakub Hrdlička

Solidní jednání a vstřícný přístup k zákazníkovi. Doporučuji.

Miroslav Březina

S firmou a realizací sanačních prací jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme za vyřešení letitého problému našeho rodinného domu s vlhkostí. Manželé Březinovi.

Jaroslav Čermák, Znojmo

Super firma, profesionální přístup, rychlé jednání, perfektní konzultace, okamžité zpracování nabídky a rychlá a kvalitní realizace navržených sanačních prací a technologií , vřele doporučuji.


Přidat ohlas
Nezávazná poptávka